www.archive-info-2012.com » INFO » S » SATELITNIPRIJIMACE

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 6 . Archive date: 2012-11.

 • Title: Satelitní přijímače – HDTV
  Descriptive info: .. Satelitní přijímače.. Vše o satelitních přijímačích na jednom místě.. Všechny značky.. Ferguson.. Diskuse.. E-shop.. Mám pro vás zajímavé tipy nejen na.. satelitní přijímače.. HDTV.. od různých výrobců, jako je třeba Mascom, Topfield (nikoliv Topfild), Skylink, Ferguson, Amiko, Homecast, Optibox a další.. Pokud vás ale nic z toho nezajímá a jste pevně rozhodnutí o svém novém satelitním přijímači, pak mohu vřele doporučit E-shop profesionálů na satelitní techniku, kde seženete kromě přijímačů také třeba.. satelitní komplety.. , nebo i.. LCD.. a.. LED.. televize.. Samsung, Finlux, Panasonic a další.. Z profesionálního přístupu.. tohoto e-shopu.. by si měl vzít příklad nejeden prodejce.. Vybíráte ten nejvhodnější satelitní přijímač právě  ...   zajímá.. Jaký satelitní přijímač zvolit?.. Rozhodující jsou parametry, tedy co satelitní přijímač umí a cena, která s tímto přímo úměrně souvisí.. Z dlouhodobějšího hlediska se vyplatí do satelitního přijímače investovat nějakou tu korunu navíc, než v krátkém čase nahrazovat nevyhovující přijímač novým, jak se stalo mně (Nebude to trvat dlouho a budete chtít kvalitní obraz a široký výběr i na druhé televizi).. Velice oblíbené jsou.. satelitní přijímače HDTV.. Z doporučených přijímačů.. Zobrazit všechny.. doporučené satelitní přijímače (.. Recenze zde.. ).. Vstup do e-shopu.. Menu.. Poslední přidané.. Ferguson Ariva 202E HD.. Navštivte také.. Robotické vysavače.. Odkazy.. Jaký satelitní komplet?.. Satelitní komplety.. Doporučujeme.. Kontakt.. , Návrh od.. Satrya..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Všechny Značky – satelitní přijímače
  Descriptive info: Výpis všech doporučených satelitních přijímačů.. Pro upřesnění si můžete vybrat.. značku satelitního přijímače.. , která vás zajímá.. Mnohem lépe se tak v přijímačích vyznáte a najdete ten, který vás zajímá.. Satelitní přijímač Ferguson Ariva 202E HD nabízí HDTV příjem s možností nahrávat a přehrávat pomocí flash disku, nebo HDD, tedy pevného disku.. Zvládá pracovat ve FULL HD rozlišení (1080p).. Ariva 202E je modelem Fergusonu, který poskytuje vynikající obraz i zvuk.. Zepředu Arivy 202E HD naleznete čtečku karet (není ovšem přizpůsoben kartám IRDETO).. Pod krytem přijímače [.. ].. ,.. -.. Zobrazit..

  Original link path: /vsechny-znacky
  Open archive

 • Title: Ferguson – satelitní přijímače
  Original link path: /ferguson
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Title: Ferguson Ariva 202E HD – satelitní přijímač
  Descriptive info: Satelitní přijímač Ferguson Ariva 202E HD nabízí.. HDTV příjem.. s možností nahrávat a přehrávat pomocí.. flash disku.. , nebo.. HDD.. , tedy pevného disku.. Zvládá pracovat ve.. FULL HD rozlišení.. (1080p).. Pod krytem přijímače je zabudovaný USB konektor, přes který snadno připojíte svůj externí.. Pokračovat.. Parametry satelitního přijímače Ferguson Ariva 202E HD.. Parametr.. Hodnota.. Počet tunerů.. 1 tuner.. DVB.. -S/S2/T.. ANO/ANO/NE.. příjem.. ANO.. HDMI.. výstup.. PVR.. /.. EPG.. /Timeshift..  ...   HD můžete pořídit také mnohem výhodněji v rámci.. satelitního kompletu.. , ve kterém již vše pro satelitní příjem je.. Celá nabídka.. Zařazeno v.. Napsat komentář.. Zrušit odpověď na komentář.. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.. Vyžadované informace jsou označeny.. *.. Name.. Email.. Website.. Komentář.. Můžete používat následující.. HTML.. značky a atributy:.. a href= title= abbr title= acronym title= b blockquote cite= cite code del datetime= em i q cite= strike strong..

  Original link path: /ferguson-ariva-202e-hd
  Open archive

 • Title: Diskuse – Satelitní přijímače
  Descriptive info: Potřebujete se na něco zeptat, máte připomínku, nebo tip? Neváhejte využít tento prostor pro.. diskusi o satelitních přijímačích.. a všem, co s tímto souvisí.. Před nákupem satelitního přijímače si nejste jistí, zda-li je ten správný, nebo už jste satelitní přijímač zakoupili a potřebujete poradit?.. Napište.. 1 Respond for Diskuse.. Karel Havlíček.. napsal:.. 2.. 6.. 2012 v 5.. 58.. Dobrý den.. Poraďte s výběrem moderního satel.. přijímače mám požadavky: 1.. spolehlivé nahrávání  ...   používání nových karet ICE, 3.. Scart výstupy TV i VCR.. tedy 2, 4.. 1 tuner, 1 sled.. program.. Optimální by byl přijímač, který umožňuje pozastavení nahrávání (při náběhu reklamy), tedy.. pauzu, a pak pokračování nahrávání (po skončení reklamy).. Obávám se ale, že dnešní výrobci.. ze zcela nepochopitelných důvodů toto nevyrábí.. Děkuji za odpověď.. Pokud by byl nalezen vhodný typ, prosím jen o sdělení typu také na :.. karel.. halk@gmail.. com.. děkuji.. Odpovědět..

  Original link path: /diskuse
  Open archive

 • Title: Diskuse – Satelitní přijímače
  Descriptive info: Napsat komentář k..

  Original link path: /diskuse?replytocom=8
  Open archive


 • Archived pages: 6