www.archive-info-2012.com » INFO » S » STAZIE

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 52 . Archive date: 2012-11.

 • Title: Výdělek na internetu,HTML rady,tvorba banerů, Best PTC, důkazy výplat
  Descriptive info: .. Půjčky online.. Sjednejte půjčky online.. Je to snadné.. Nabízime půjčky každému.. Stazie.. info - web nejen o výdělku.. Výdělek na internetu, důkazy výplat.. Vítejte na mé stránce,.. najdete zde vše, co se týká možného výdělku na internetu,.. návody, zkušenosti, doporučení a i důkazy výplat.. Také tu naleznete nějaké rady, například ohledně jazyka HTML.. a nakonec i mojí nabídku pro Vaše webové stránky.. Tak jen doufám, že se Vám tu bude líbit, Stázka.. Live Chat.. by.. Comm100.. Products:.. Customer Service Software.. Live Chat Software.. Email Marketing Software.. Live Help.. Email Marketing.. Live Support.. Tvorba bannerů, ikonek, loga, rady HTML.. Tvorba bannerů.. Moje tvorba.. Budu moc ráda, když i Vy nám napíšete do mého fórka.. své zkušenosti, rady a doporučení, ohledně výdělku na.. internetu.. Pokud budete chtít a potřebovat můžete se.. semnou spojit na online  ...   I.. Ostatní PTC II.. Problémové PTC.. Ostatní výplaty.. Ostatní výplaty II.. Špatné zkušenosti.. SCAM.. BUXP.. info.. DonkeyMails.. com.. Rady, návody.. Návod stránka I.. Návod stránka II.. Jak fotit s PC.. Online Scan.. Prodejte místo.. Zvýšení návštěvnosti.. Podvodné emaily.. Smajlíci.. Odkazy.. Výměnné odkazy.. Ikonka webu.. Ostatní odkazy.. Design by © www.. stazie.. info 2009/2010/2011/2012 ®.. Admin of this site Stazie.. JAHHO.. |.. katalog odkazů.. Stázky obrázky-animované obrázky, gify, přáníčka.. Top seznam webových stránek.. Sitemap.. SeznamOdkazu.. Fairu.. com Website Directory.. Katalog odkazů a firem TopLink.. www.. aaa-katalog.. Vzpomínáme.. katalog stránek Začátek.. | This website is listed under.. Volný cas Directory.. Webkatalog Verzeichnis.. Check Backlinks.. Catalogio.. najdu.. net.. Transportes.. Stázky blog o všem možném.. Odvážíme sutě-odpady.. vyklízení,skládkování.. Demoliční práce.. bourací práce v Praze a okolí |.. Zemní práce Praha.. zemní a výkopové práce v Praze a okolí..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: ankety, klikání na reklamy, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Ankety =.. Jak dopadly předešlé ankety ???.. designed by stazie 2009 - 2011 ®..

  Original link path: /ankety.html
  Open archive

 • Title: Klikačky, Best PTC, klikání na reklamy, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Čekání na peníze =.. Bohužel některé firmy nevyplácejí hned, ale v rozmezí 1 až 30 pracovních dní.. Budou zde vypsány datumy mé žádosti a také datum kdy výplata dorazila.. Dříve jsem to vypisovala podrobněji, ale myslím, že je to zbytečné,.. pokud mě firma nevyplatí do 30 dní, automaticky jí dávám do SCAM.. Takže začínám zde zapisovat od prosince 2010.. ShoutBoard od BlueBoard.. =..

  Original link path: /cekani.html
  Open archive

 • Title: Tvorba bannerů, tvorba ikonek, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Tvorba bannerů, ikonek, loga a jiné =.. Nabízím tvorbu bannerů, ikonek,.. obrázků a loga na Vaše webové stránky,.. ve formátu GIF, JPG, PNG, animované či statické.. Toto jsou nejčastěji používané rozměry bannerů,.. samozřejmě lze udělat i dle Vašich představ.. Pokud máte zájem, napište mi prosím na email, nebo do mého fórka,.. obratem Vás budu kontaktovat a domluvíme další podrobnosti.. Platbu lze provést :.. Mojí práci můžete vidět :.. ZDE.. a nebo také na mé druhé stránce.. Stazkyobrazky.. wz..

  Original link path: /tvorba_banneru.html
  Open archive

 • Title: Tvorba bannerů, tvorba ikonek, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Moje tvorba, ikonky, bannery =.. Moje tvorba pro Vás.. Ikonka a bannery pro : www.. klikackomanie.. ic.. Ikonky a banner pro : www.. hohalis.. eu.. Ikonky a bannery pro : www.. darkyprohasice.. vsudenakole.. webnode.. privydelek-pro-vas.. Ikonky pro : www.. splntesisen.. Ikonka a banner pro : www.. many-many-many.. Pokud máte zájem i Vy, napište mi prosím na email, nebo do mého fórka,.. Více informací naleznete.. Mojí práci můžete vidět na této stránce :.. designed by stazie 2009 - 2013 ®..

  Original link path: /moje_tvorba.html
  Open archive

 • Title: Kontakt, email, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Napište mi na email =.. Pokud budete chtít, můžete mi napsat na email,.. co nejdříve Vám odpovím, Stázka.. Formulář weblight..

  Original link path: /kontakt.html
  Open archive

 • Title: Co jsou to klikačky a jak vůbec začít, co je PTC, výdělek na internetu
  Descriptive info: = Co jsou to klikačky a jak vůbec začít =.. Jako první věc je, si uvědomit fakt, že z toho nebudete mít statisíce.. Chce to mít trpělivost, chuť, čas a brát to víceméně jako zábavu.. O co se vlastně jedná ???.. Klikačky, nebo také PTC.. Zdarma se zaregistrujete u nějaké klikačky,.. která nabízí odkazy nebo bannery na klikání.. Váš úkol je kliknout na daný odkaz, či banner.. a strávit tam pár sekund a za to Vám tato klikačka platí.. Podotýkám, že každá klikačka je jiná a nabízí různý počet těchto odkazů.. Ve většině připadech je to však min.. 4 až 30 odkazů denně, některé i více.. Jak poznáte, že uběhlo pár sekund ???.. Nebojte, každá klikačka má nějaký ukazatel času..  ...   Udělala jsem Vám malý slovníček,.. nejčastějších slov používáných na klikačkách.. Na mojí stránku se budu snažit psát.. všechny možné podrobnosti o daných klikačkách.. Také bych byla velice ráda,.. pokud i Vy nám napíšete své zkušenosti, rady a jiné.. Tak co, zkusíte to ???.. Nejprve si musíte zřídit elektronickou peněženku,.. pokud jí tedy ještě nemáte, nebojte, je to zdarma,.. potřebujete k tomu akorát Váš platný email.. Tuto peněžku lze používat né jen na tyto klikačky,.. ale i na posílání peněž, příjímání a placení různého zboží na netu.. Já mám obě : AlertPay i PayPal,.. Protože některé klikačky vyplácí pouze na jednu z nich.. Pokud si nebudete s něčím vedět rady, napiště mi, ráda Vám pomohu.. designed by stazie 2009 - 2010 ®..

  Original link path: /zacatek.html
  Open archive

 • Title: Elektronická peněženka, Alertpay, návod na Alertpay, PayPal
  Descriptive info: = Elektronická peněženka PayPal =.. Zřízení je zcela ZDARMA !!!.. Jediné co k tomu potřebujete je Váš platný email, ten je důležitý !!!.. Můžete peníze příjímat, odesílat a samozřejmě i platit zboží,.. které si zakoupíte na internetu.. !!! JÁ OSOBNĚ VÁM DOPORUČUJI PAYPAL !!!.. !!! Zřízení je zcela ZDARMA !!!..

  Original link path: /penezenka.html
  Open archive

 • Title: neobux, důkazy výplat od neobux, výdělek na internetu
  Descriptive info: neobux.. Jednoznačně nejlepší klikačka, super recenze na netu.. Kvalitně udělaná stránka, fórka jsou funkční v různých jazycích.. Počet reklam je 4 - 5, někdy je dobré se přihlásit i později,.. občas se Vám tam totiž objeví i 1 reklama navíc.. Za klik je $0.. 01.. Vyplácí již při $2.. 00.. na el.. peněženky AlertPay a PayPal do MINUTKY !!!.. POZOR ZMĚNA, OD DUBNA 2011 JE ZA KLIK $0.. 001.. POČET REKLAM, PLUS MÍNUS 10.. Tuto klikačku Vám doporučuji.. Opravdu vyplácí , důkazy naleznete níže.. Vyplatila mě již.. krát !!!.. Důkazy výplat od PTC neobux..

  Original link path: /neobux.html
  Open archive

 • Title: BUXMATRIX, důkazy výplat od BUXMATRIX, výdělek na internetu
  Descriptive info: BUXMATRIX.. Vzhledově jednoduchá a přehledná klikačka.. Na netu je velmi chválená !!! Fórko je funkční v různých jazycích.. Admin je v kontaktu.. Chodí mi od ní i placené emaily,.. 1-10 denně za $0.. 004, počet reklam na klikání je 3 - 7.. 01, vyplácí již při $2.. 00 na Alertpay.. POZOR ZMĚNA, OD JARA 2011,.. JE VÝPLATNÍ MINIMUM OD $4.. 00.. Důkazy výplat od PTC BUXMATRIX.. První důkaz výplaty od BUXMATRIX jsem nedopatřením smazala..

  Original link path: /buxmatrix.html
  Open archive

 • Title: incentria, důkazy výplat od incentria, výdělek na internetu
  Descriptive info: incentria.. Kvalitně a přehledně udělaná stránka.. I tato klikačka patří mezi ty nejlepší na netu, fórko je funkční.. Reklam 5, 10, někdy i více.. 01, vyplácí již při $1 a to POKAŽDÉ !!!.. Na obě el.. peněženky, AlertPay i PayPal.. Doporučuji, pokud máte čas, přihlásit se i vícekrát za den,.. protože reklamy se někdy přidávají průbežně během dne.. Mimo jiné tuto PTC a Clicksia má stejný Admin.. Opravdu vyplácí , důkaz naleznete níže.. Důkazy výplat od PTC incentria..

  Original link path: /incentria.html
  Open archive


 • Archived pages: 52