www.archive-info-2012.com » INFO » D » DREVENE-VAZNIKY

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 195 . Archive date: 2012-11.

 • Title: Sbíjené vazníky, přihradové vazníky, dřevěné vazníky, střešní vazníky - výroba
  Descriptive info: .. Vazníky D.. N.. K.. Dřevostavby.. Zateplení.. Projekce.. 25.. 10.. 2012.. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 8.. 11.. 2012.. 2.. 7.. Nová technologie pro výrobu dřevostaveb.. 3.. 4.. Seminář Dřevostavby 2012 - VOLYNĚ.. 19.. 1.. Zveme Vás na veletrhy FOR WOOD 2012.. 8.. 6.. 2011.. Odborný dohled VVÚD.. 22.. 12.. 2010.. Dřevostavby 2011.. 30.. PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST NA SEMINÁŘI.. 26.. Dřevostavby 2010.. 14.. 2009.. VÁNOČNÍ EIFFELOVKA V TŘEBÍČI.. 11.. VÝSTAVBA SKLADOVACÍ HALY.. seznam aktualit.. Nová technologie pro prefabrikaci dřevostaveb.. Na konci června 2012 jsme spustili novou výrobní linku na celostěnové panely na bázi dřeva.. V červnu 2012 jsme udělali další významný krok kukpředu ve výrobě certifikovaných celostěnových panelů pro rychlou výstavbu dřevostaveb.. Spustili jsme novou linku pro prefabrikaci těchto celostěnových dílců.. Díky technologickému pokroku jsme byli schopni zefektvinit a zrychlit výrobu dřevěných domů a dnes se již můžeme pochlubit prvním domem, který byl na nové lince vyroben.. Celá technologická linka se skládá z automatické pily Crossline, překlápěcího stolu WING, přesuvny a zásobníkové  ...   pneumatických přítlaků.. Vytvořený rám se jednostranně oplášťuje plošným materiálem OSB a pomocí překlápěcího mechanismu přesune na protilehlý pracovní stůl.. Na protějším pracovním stole je rámová konstrukce vyplněna foukanou tepelnou izolací ISOCELL a uzavřena druhým plošným materiálem DHF.. Přesuvna.. – tvoří mezičlánek mezi stoly WING a zásobníkovou (dokončovací) dráhou.. Zajišťuje transport panelů do zásobníků nebo k expedici.. Zásobníková dráha (dokončovací).. – je zásobník na hotové panely v případě hrubé stavby bez zateplení.. V této dráze lze také exteriérovou stranu panelů opatřit fasádním zateplením včetně stěrky pod finální omítku.. O FIRMĚ.. DŘEVĚNÉ VAZNÍKY.. OBČANSKÉ STAVBY.. ZEMĚDĚLSKÉ STAVBY.. PRŮMYSLOVÉ HALY.. BETONÁŘSKÉ BEDNĚNÍ.. MATERIÁLY A TECHNOLOGIE.. CENY A POPTÁVKY.. REFERENCE.. ODBORNÉ ČLÁNKY.. CERTIFIKÁTY.. KONTAKTY.. Copyright Domy D.. E.. S.. 2008.. www.. drevene-domy.. info.. |.. vzorovy-dum.. cz.. drevene-vazniky.. webhosting, webdesign.. Kotle na biomasu.. Briketovací lisy.. Dumtechno s.. r.. o.. Reality Praha-inzerce zdarma.. Pergoly.. veletrh Dřevostavby 2011.. Pasivní domy.. Plastová okna.. Zelená úsporám - okna.. Truhlářství.. Plastová okna, dveře, zimní zahrady.. Nábytek, sedací soupravy.. Tescoma.. Garážová vrata..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Sbíjené vazníky pro střechy-dřevěné přihradové střešní konstrukce-vazníky - projekce,výroba,montáž
  Descriptive info: home.. O FIRMĚ.. PŘEDNÍ ČESKÝ VÝROBCE PŘÍHRADOVÝCH VAZNÍKŮ.. Firma.. VAZNÍKY D.. s.. byla založena v roce 2008 společností.. DOMY D.. , která působí v oblasti dřevostaveb již od roku 2005.. Obě společnosti sídlí v Třebíči a působí v celé České republice.. Naše modrá Eiffelovka.. Hlavním výrobním programem firmy VAZNÍKY D.. je navrhování, výroba a dodávka konstrukcí z dřevěných příhradových vazníků s kovovými deskami s prolisovanými trny.. Tyto konstrukce se hojně používají pro zastřešení rodinných domů a zemědělských či průmyslových hal do rozpětí 30 m.. Dřevěný příhradový vazník je díky vysokému využití materiálu i značné únosnosti lisovaných spojů ideálním kompromisem mezi ekonomicky i staticky vhodným řešením.. více zde.. Zastřešení rodinného domu dřevěnými vazníky - viz.. Reference.. Vlastní výroba vazníků probíhá v nové výrobní hale na Hrotovické ulici v Třebíči.. Používáme.. špičkovou českou technologii BOVA-NAIL.. a certifikované smrkové řezivo pevnostní třídy S10 a S13 z Vysočiny.. Ideální kvalita  ...   nabízíme vazníky včetně dopravy a montáže, protože právě montáž je velice důležitou částí kvalitně provedené nosné konstrukce střechy.. Výrobní hala - Vazníky D.. Výroba vazníků je certifikována.. Vývojovým a výzkumným ústavem dřevařským.. Dále jsme vlastníky certifikátu na impreganci řeziva máčením - 30 minut v 10% roztoku Bochemitu QB.. V březnu letošního roku jsme úspešně absolvovali audit k získání certifikátu systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.. S katedrou Ocelových a dřevěných konstrukcí ČVUT v Praze aktivně spolupracujeme na výzkumu v oblasti prostorové tuhosti lehkých dřevěných střešních konstrukcí.. Dosavadní výsledky aplikujeme v našich konstrukcích – jde například o používání lisovaných ztužidel v rovině horního i dolního pásu vazníků.. I když jsme poměrně mladá firma, směle si dobýváme svou pozici na trhu a především věříme, že kvalita našich vazníků i služeb si najde cestu mezi Vás – drobné stavebníky, projekční a stavební firmy, zemědělce a podnikatele.. zpět..

  Original link path: /firma-vyrabejici-prihradove-vazniky/
  Open archive

 • Title: O FIRMĚ
  Descriptive info: Výrobce certifikovaných celostěnových panelů pro dřevostavby.. Společnost Vazníky D.. je výrobcem certifikovaných celostěnových panelů pro výstavbu dřevostaveb.. Našim zákazníkům, ať už stavebním firmám nebo drobným stavebníkům nabízíme dodávku celostěnových sendičových panelů včetně nebo bez montáže.. Samozřejmostí je i kvalitní projekční a technická podpora a několikastupňová kontrola procesu výroby.. CELOSTĚNOVÉ PANELY.. DŘEVOSTAVBA SVÉPOMOCÍ.. CENY A POPTÁVKA..

  Original link path: /o-firme/
  Open archive

 • Title: O FIRMĚ
  Descriptive info: Zateplení domů.. Domy D.. Hlavním výrobním programem firmy Vazníky D.. Firma dále provádí zateplení budov pomocí foukané.. celulózové izolace ISOCELL.. Touto izolací lze zateplit stávající a nové stropy, střešní šikminy a stěny dřevostaveb.. TYPY TEPELNÝCH IZOLACÍ.. FOUKANÁ IZOLACE ISOCELL.. TECHNICKÉ ÚDAJE.. ZPRACOVÁNÍ.. OBLAST POUŽITÍ.. PRŮBĚH NA STAVENIŠTI..

  Original link path: /firma-provadejici-foukanou-izolaci/
  Open archive

 • Title: NABÍDKA
  Descriptive info: NABÍDKA.. Zpracování projektu dřevostavby.. Jako novou složku našeho výrobně orientovaného portfólia služeb si Vám dovolujeme nabídnout.. zpracování projektu dřevostavby pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení.. Nabídka je orientována především pro naše budoucí klienty, kteří uvažují o stavbě v certifikovaném systému našich celostěnových panelů.. Cílem této služby je pružně reagovat na Vaše požadavky na stavbu, dispozici a funkci domu v projekční fázi.. Výsledkem  ...   výroby (1+1=3).. , který Vám může nabídnout jen Váš výrobce dřevostavby nebo jeho blízký partner, spočívá v možnosti optimálního načasování stavby v návaznosti na Vaše požadavky, jednání s úřady a výrobní kapacity firmy.. A to je důvod, proč jít do projektu právě s námi.. Kontaktní osoba:.. Ing.. Milan Pekárek - 725 119 908.. e-mail:.. mpekarek@vaznikydnk.. cz.. NABÍDKA.. PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ.. DŘEVOSTAVBY.. NÁVRH VAZNÍKOVÉ KONSTRUKCE..

  Original link path: /nabizime/
  Open archive

 • Title: DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 8.11.2012
  Descriptive info: Aktuality.. 2012.. Přijďte se podívat na výrobu dřevostaveb a vazníků.. Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se pořádáme pro naše obchodní partnery, zákazníky a přátele ve čtvrtek 8.. 2012 v čase od 8 do 16h ve výrobním areálu firem.. a.. v Nové průmyslové zóně na ulici Hrotovická v Třebíči..  ...   celostěnové panely nízkoenergetických dřevostaveb i výrobu dřevěných příhradových vazníků.. K dispozici Vám budou také naši projektanti z.. Atelieru D.. ,.. kteří pro Vás dřevěné domy navrhují.. Pro všechny je připraveno drobné občerstvení.. Věříme, že naše pozvání s radostí přijmete a přijedete se podívat, jak pro Vás vyrábíme a projektujeme moderní dřevěné konstrukce..

  Original link path: /aktuality/den-otevrenych-dveri/
  Open archive

 • Title: Nová technologie pro výrobu dřevostaveb
  Descriptive info: Nová technologie pro výrobu dřevostaveb.. Spouštíme novou linku pro výrobu celostěnových panelů DOMY D..

  Original link path: /aktuality/nova-technologie-pro-vyrobu-drevostaveb/
  Open archive

 • Title: Seminář Dřevostavby 2012 - VOLYNĚ
  Descriptive info: Seminář Dřevostavby 2012 - VOLYNĚ.. Ve dnech 4.. a 5.. dubna 2012 pořádá Vyšší odborná škola Volyně již 16.. ročník tradičního semináře Dřevostavby.. Největší setkání dřevařů v roce se jako vždy uskuteční v jihočeské Volyni.. Odborný seminář.. , který je zařazen mezi akreditované vzdělávací programy pro členy ČKAIT, se i letos může pochlubit bohatou a kvalitní mezinárodní účastí z řad přednášejících.. Hlavní tématické okruhy tohoto ročníku jsou:.. Dřevostavby - stavební systém budoucnosti.. Dřevostavby - dřevo, surovina moderního člověka.. Dřevostavby - ekologie,  ...   pro nás velmi důležité rozšiřovat si své obzory a aktivně vyhledávat nová řešení na poli dřevostaveb - investujeme přeci do svého vzdělání.. Letos jsme díky úzké a dlouhodobé spolupráci s Katedrou ocelových a dřevěných konstrukcí, FSv ČVUT v Praze, dostali jedinečnou možnost publikovat odborný článek na téma Prostorová tuhost vazníkových konstrukcí ve sborníku této prestižní akce.. Doufáme, že i my takto můžeme alespoň malou kapkou přispět ke zvýšení úrovně návrhu i realiazace dřevěných konstrukcí, konkrétně vazníků se styčníkovými deskami s prolisovanými trny..

  Original link path: /aktuality/seminar-drevostavby-2012/
  Open archive

 • Title: Zveme Vás na veletrhy FOR WOOD 2012
  Descriptive info: Zveme Vás na veletrhy FOR WOOD 2012.. ve dnech 8.. - 11.. 2.. , Výstaviště Praha - Holešovice.. , která vyrábí dřevěné příhradové vazníky a celostěnové panely pro výstavbu montovaných dřevostaveb si Vás dovoluje pozvat k návštěvě stánku své mateřské společnosti DOMY D.. v rámci veletrhu FOR WOOD 2012.. Našim klientům, stavebním firmám, drobným živnostníkům i soukromým stavebníkům nabízíme certifikované skladby sendvičových panelů, detailně zpracovanou montážní dokumentaci a vysokou odbornost našich techniků, kteří  ...   certifikovaných výrobků, minimalizovat náklady a šetřit tím Váš čas i peníze.. Nabídkou výroby samostatných panelů jdeme vstříc rostoucí poptávce po realizaci dřevostaveb svépomocí v různém stupni rozestavěnosti.. Ochotně Vám pomůžeme s výstavbou právě Vaší dřevostavby.. Novinkou na letošním veletrhu je spuštění naší projekční divize na plný výkon.. Přijďte za námi a konzultujte s námi Vaše představy o novém bydlení v nízkoenergetickém dřevěném domě.. Těšíme se na setkání s Vámi na stánku společnosti DOMY D..

  Original link path: /aktuality/zveme-vas-na-veletrhy-for-wood-2012/
  Open archive

 • Title: Odborný dohled VVÚD
  Descriptive info: Odborný dohled VVÚD.. V rámci pravidelného odborného dohledu.. Vývojového a Vývojového Ústavu Dřevařského (VVÚD).. nad naší výrobou dřevěných vazníků s kovovými deskami s prolisovanými trny nebyly zjištěny žádné nedostatky.. Naopak byli jsme pochváleni za dodržování technologické kázně při výrobě, vysokou kvalitu použitého řeziva i odborně zpracovanou montážní dokumentaci.. Výsledkem je prodloužení certifikátu pro výrobu vazníků..

  Original link path: /aktuality/odborny-dohled-vvud/
  Open archive

 • Title: Dřevostavby 2011
  Descriptive info: Dřevostavby 2011.. Mezinárodní veletrh dřevostaveb.. V současné době se připravujeme na mezinárodní veletrh DŘEVOSTAVBY 2011, který proběhne 24.. -27.. na výstavišti v Praze Holešovicích.. Budeme zde prezentovat výrobu dřevěných lisovaných vazníků a difúzně otevřených celostěnových panelů pro výstavbu dřevostaveb.. Těšíme se na Vaši návštěvu.. Domovské stránky veletrhu najdete na.. drevostavby.. eu..

  Original link path: /aktuality/drevostavby-2011/
  Open archive


 • Archived pages: 195