www.archive-info-2012.com » INFO » A » AKCNIHRY

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 12 . Archive date: 2012-11.

 • Title: Akční hry zdarma - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: .. Skip navigation.. Akční hry zdarma.. Další online hry.. Zajímavé weby.. A.. Naruto Battlegrounds.. Pro všechny příznivce bojových akčních her a zvláště pak Naruta je tu tato bojovka ve které budete muset projít mnoha bludišti a porazit desítky nepřátel než se dostanete k cíli hry.. 3 foot ninja.. Vydejte se na nebezpečnou výpravu s neohroženým ninjou.. Nejprve si projdete několika tréninkovými levely a pak už se můžete vrhnout do boje s protivníky.. Povedená akční hra od známého portálu Miniclip.. com.. Protowing.. Vesmírné střílečky zaujímaly vždy ta nejpřednější postavení v kategorii akčních her.. Protoving je jedna z těch opravdu povedených u které se dobře odreagujete při pořádné vesmírné řežbě.. Cestou si také můžete jak bývá zvykem vylepšovat svou loď a zbraně abyste se mohli na konci levelu popasovat s nepřátelskou mateřskou lodí.. Mug Smasher.. Bojová akční hra která je jako vystřižená ze starých herních automatů.. Stáváte se v ní bojovníkem a svým uměním budete muset vyčistit ulice od jiných bojovníků.. Jak postupně postupujete dále, budete narážet na stále lepší soupeře.. Ovládání hry je popsáno  ...   zkušeností a různých předmětů abyste se mohli utkat s nepřátelskými vojáky vašeho krále který vězní vaše rodiče.. Podaří se vám je vysvobodit?.. Light Saber Battles.. Tak tahle hra z kategorie akčních her potěší především fanoušky kultovní serie Star Wars.. Stačí si jen v úvodním menu hry vybrat jednu z postav a pak už si můžete vyzkoušet své umění se světelným mečem rytířů řádu Jedi.. To vše navíc v docela hezky zpracované grafice.. Polar Bear.. Poněkud brutální akční hra ve které se stanete pomstychtivým ledním medvědem který se rozhodl zničit všechny lidi kteří ohrožují jeho teritorium a vraždí tuleně.. Váš úkol je jednoduchý - rozsápejte drápy nebo roztrhejte zuby co největší počet lidí.. The Breach.. V akční hře The Breach se dostanete jako člen speciální jednotky na vesmírnou stanici hluboko ve vesmíru která se v poslední době z neznámých důvodů odmlčela.. Až na stanici pak zjistíte že z jejích původních obyvatel se vlivem viru staly krvelační zabijáci a vy se teď musíte prostřílet bezpečně ven.. print.. back.. Copyright © 2009.. Website.. Powered by.. Quick.. Cms..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Další online hry - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Vyzkoušejte i další partnerské herní weby.. Logické hry.. Pokud rádi potrápíte své mozkové závity, vyzkoušejte logické hry a hlavolamy všeho druhu.. Zahrajte si zdarma a bez nutnosti registrace na portálu logickehry.. info.. Křížovky online.. Vyluštěte si nějakou hezkou křížovku online na monitoru svého PC.. Kromě křížovek na portálu naleznete i další zajímavé hry se slovy na kterých  ...   z několika různých generátorů které na těchto stránkách naleznete vás určitě zabaví na dlouhé hodiny.. Některé generátory podporují dokonce i možnost vytisknout si šablonu.. Oblíkačky.. Zabavte své děti u hezkých oblíkaček které jsou rozřazeny dle stylu oblékání.. Portál potěší především dívky ze kterých se tak na chvíli stanou módní stylistky.. Kromě oblíkaček naleznete na webu i omalovánky online..

  Original link path: /?dalsi-online-hry,11
  Open archive

 • Title: Zajímavé weby - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Další naše partnerské prtály neherního zaměření.. Knižní web Knihu.. Komunitní portál pro všechny milovníky knih a literatury obecně.. Informace o knihách a knižních novinkách, aktuální dění v literárním světě, zajímavé soutěže o hezké ceny.. Dětský pokoj.. Na těchto stránkách můžete nalézt inspiraci pro zařizování dětských pokojů, zajímavé rady, tipy a triky.. Zážitkové dárky.. Možná že vám tyto stránky pomohou vybrat pro  ...   přes rekreacia wellness až po zajímavé výukové kurzy.. Daruj zážitek.. Další webové stránky kde můžete načerpat inspiraci čím obdarovat své blízké.. Darujte zážitek - darujete dar na celý život.. Infomagazin.. Otevřený blog kam můžete i vy přidávat své články.. Píše se zde o širokém spektru témat a do každého vloženého článku si můžete vložit až tři odkazy na své stránky a podstránky..

  Original link path: /?zajimave-weby,12
  Open archive

 • Title: Naruto Battlegrounds - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Náš tip! Další.. akční hry.. naleznete na portálu.. Webgamesky.. cz.. Online hry zdarma..

  Original link path: /?naruto-battlegrounds,10
  Open archive

 • Title: 3 foot ninja - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Náš tip! Mnoho dalších zajímavých.. akčních her.. si můžete zahrát na portálu.. 1000heronline.. Webgames - 3 foot ninja..

  Original link path: /?3-foot-ninja,8
  Open archive

 • Title: Protowing - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Pokud hledáte.. hry ke stažení zdarma.. , vyzkoušejte web.. HrajemeZdarma.. Co takhle zahrát si i na portálu.. 1001 her.. další zajímavé akční hry a střílečky?..

  Original link path: /?protowing,9
  Open archive

 • Title: Mug Smasher - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Náš tip! Vyzkoušejte také jiné hry, oblíbené jsou například.. Casino hry a automaty zdarma.. Webgames - Mug smasher..

  Original link path: /?mug-smasher,7
  Open archive

 • Title: Shadow Rising - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Náš tip! Co si takhle po porci adrenalinu u akčních her odpočinout u hry MAHJONG na portálu.. webgamesky.. v sekci.. Mahjong hry..

  Original link path: /?shadow-rising,2
  Open archive

 • Title: Fat Warrior 2 - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: Náš tip! Zahrajte si i další.. RPG hry zdarma.. !.. Hlavolamy..

  Original link path: /?fat-warrior-2,4
  Open archive

 • Title: Light Saber Battles - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: bojové hry.. na portálu plném kvalitních.. webgames.. Hry zdarma..

  Original link path: /?light-saber-battles,3
  Open archive

 • Title: Polar Bear - Akční hry online zdarma
  Descriptive info: brutální hry.. si můžete vyzkoušet i na portálu webgamesky.. cz kde naleznete přes.. 1000 online her zdarma..

  Original link path: /?polar-bear,6
  Open archive


 • Archived pages: 12